اصرار مرد به «بچه‌دار نشدن»، زن را خواهان طلاق کرد

همسر این زن جوان که 40 سال سن داشت در پاسخ به اظهارات همسرش گفت: از این‌که نتوانم آینده‌ی فرزندم را تامین کنم واهمه دارم. زمانی که ما بچه بودیم خواسته‌های زیادی از پدر و مادرمان نداشتیم اما بچه‌های الان مانند ما نیستند و خواسته‌های‌شان بسیار زیاد است.

 

وی گفت: همسرم درست می‌گوید. من قبل از ازدواج به او نگفتم که به داشتن بچه علاقه ندارم، زیرا فکر می‌کردم وقتی همسرم دلایلم را بداند توجیه مرا قبول می‌کند اما همسرم سرسختانه با من مخالف است و من به او حق می‌دهم.

 

این مرد جوان اظهارکرد: وقتی صدای گریه‌ی بچه می‌آید اعصابم به هم می‌ریزد و این ناراحتی اختیاری نیست. حتی وقتی به خانه‌ی پدرم می‌رویم اکثرا تنها هستیم، زیرا خواهر و برادرهایم به دلیل اخلاقی که من دارم با بچه‌های کوچک‌شان به آنجا نمی‌آیند.

 

وی خاطرنشان کرد: من نمی‌خواهم پدر شوم. بارها به همسرم گفته‌ام که من و تو چه گلی به سر پدر و مادرمان زده‌ایم که بچه‌ی ما بخواهد آن گل را به سر ما بزند؟

 

این مرد جوان گفت: من نمی‌خواهم همسرم بیش از این اذیت شود اما خواهان جدایی از او نیستم و از او می‌خواهم که از درخواست خود منصرف شود، زیرا ما با یکدیگر خوشبخت هستیم و نیازی به فرد دیگری برای تکمیل خوشبختی‌مان نداریم.

 

در ادامه‌ی جلسه‌ی دادگاه، زن جوان گفت: من با داشتن فرزند در کنار شوهرم می‌توانم خوشبخت باشم ولی در حال حاضر هیچ علاقه‌ای به ادامه‌ی زندگی با او ندارم.

 

به گزارش ایسنا، قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات زوج جوان، حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و این زوج را به واحد مشاوره راهنمایی کرد.

/ 0 نظر / 23 بازدید